У сучасному світі для виготовлення аксесуарів існує величезна безліч різних матеріалів, і звичайно лідером залишається натуральна шкіра. На ряду з масовим виробництвом, шкіряні аксесуари, виготовлені вручну набувають особливої ​​цінності.

Варто зауважити, що на ринку шкіряних виробів бренди мас-маркету пропонують продукцію не завжди високої якості, в тому числі вироби китайського виробництва продаються за завищеними цінами. З досвіду роботи зі шкірою ми прийшли до висновку, що ряд виробників, і навіть імениті бренди, стали вдаватися до деяких хитрощів, і застосовувати досить дешеву шкіру, при цьому продовжуючи вказувати на те, що вона високоякісна. Часто такі недобросовісні виробники використовують «шкіру зі штучним лицем». Тобто пресований спилок натуральної шкіри покритий плівкою на основі мікропористого поліуретану з нанесенням малюнка, щоб він зовні був схожий на шкіру. Продавці запевняють, що це натуральна шкіра, але далеко не всі знають, що це спилок зі штучним покриттям. Така «шкіра» зовні виглядає ідеально, але штучне покриття спілка шкіри здатне розтріскуватися або зовсім відстати від шкіряної основи. А ціни на такі вироби як за натуральну шкіру високої якості. Ми спостерігали за тим, як, ці речі все більше заповнюють нішу мас-маркету. Тому у нас з'явилася ідея зробити власний бренд, який буде не тільки доступний, але і якісний.
 
Які ж переваги виробів зі шкіри ручної роботи? Перш за все, це речі більш високого рівня якості, ніж масовий продукт, адже ручна робота має на увазі щохвилинний контроль на всіх стадіях виробництва, від вибору шкіри, розробки дизайну, до збірки конструкції й упаковки.

Сьогодні все більше збільшується попит на шкіряні вироби, виконані в шкіряних майстернях, тому що люди хочуть отримувати якісні аксесуари, які будуть носити не один рік.

Вибираючи справжні шкіряні вироби ручної роботи, можна отримати цілий ряд переваг:

- матеріал завжди відмінно виглядає і підходить майже до будь-якого гардеробу;
- можливість створити і підкреслити індивідуальний стиль, вироби зшиті вручну - унікальні!
- шкіряні речі довговічні в експлуатації, їх важко порвати, а невеликі потертості можуть зробити шкіру ще більш привабливим;
- головний акцент робиться на якості;
- за матеріалом легко доглядати.

У речей зі шкіри є тільки один недолік - порівняно висока ціна. Але витрати окупляться за рахунок високої якості та терміну служби. Середній період експлуатації серійної продукції, навіть при акуратному поводженні, рідко перевищує 1,5-2 роки. Виконання роботи майстром, з правильним вибором матеріалу і ручним швом, дозволяє збільшити цей час, мінімум, удвічі. Річ виходить міцною, надійною й унікальною.

У процесі автоматизації масового виробництва практично неможливо добитися впровадження додаткових моментів і втіленні особистих побажань клієнтів в кінцевий результат. У процесі ж ручної роботи здійснюється індивідуальний підхід до кожного аксесуару, детально виділяються і вигострюються всі найдрібніші деталі, можливо виконання особистих побажань клієнтів і деяких нестандартних доповнень.

Хороші майстри виділяються саме завдяки ретельному підходу до якості. На виході виходить річ з «душею», в яку, крім праці й майстерності, вкладаються позитивні емоції майстра. Це відразу відчувається, коли Ви берете в руки виріб ручної роботи, виконану на високому професійному рівні.

Пропонуємо Вам аксесуари зі шкіри виготовлені в нашій майстерні LYSYTSIA. Ми постійно працюємо над асортиментом і незабаром порадуємо Вас по-справжньому широким вибором шкіряних сумок та аксесуарів. Наші проєкти вписуються в найновіші тренди моди, стаючи водночас невеликими витворами мистецтва, виконаними з дбайливістю про кожну деталь.

Сумки LYSYTSIA, мастерская пошив сумок, сумки ручная работа, заказать индивидуальный пошив сумки из кожи, сумки натуральная кожа