Умови повернення товару - SUMOCHKA

Умови повернення товару


Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Причиною повернення може бути виявлений виробничий брак. Обмін або повернення товару можливий протягом 14 днів з моменту оплати замовлення, за умови, що товар не був у експлуатації та повернений в непошкодженому та незабрудненому вигляді.

У поверненні буде відмовлено, якщо:

* з моменту покупки речей пройшло більше як 14 днів;

* товар, що повертається не є новим (помітні сліди носіння, дефекти, пошкодження), виявлені ознаки стороннього втручання (спроба ремонту) або внесені зміни в товар;

* комплектація товару, що повертається є неповною, наприклад, втрачені якісь елементи товару;

* не надано заповнену заяву на повернення й товарний чек на товар.

За умовами повернення грошових коштів за товар покупцеві необхідно виконати декілька дій:

* написати заяву на повернення грошей. Стандартний бланк повернення буде висланий на електронну пошту, в якому необхідно вказати персональні дані;

* відправити придбаний товар в цілій упаковці та з повною комплектацією, вкласти в посилку заяву про повернення і товарний чек.

Повернення за рахунок покупця. Гроші за товар, повертаються покупцеві в день повернення покупки в інтернет-магазин або не пізніше, ніж через 7 днів з моменту отримання товару та письмової заяви на повернення.

Для виключення непорозумінь, при покупці наших виробів, уважно ознайомтеся з описом товару.

Зверніть увагу, що перед відправкою ми ретельно перевіряємо товар, і ніколи не відправляємо бракованих товарів.

Ми гарантуємо Вам високу якість товару!


Sumochka.in.ua - це інтернет-магазин з модними шкіряними сумками та аксесуарами для кожного!

Завдяки нам Ви маєте можливість зробити швидкі та обдумані покупки, не виходячи з дому. Ефективне обслуговування, швидка доставка і повернення – це те, чим ми пишаємося. І все це для Вашої зручності. Наш інтернет-магазин зібрав для Вас самі стильні й модні новинки жіночих і чоловічих аксесуарів з натуральної шкіри.

Sumochka.in.ua - це унікальне місце, в якому можна відстежувати модні тенденції та розвивати свій стиль. У нашому магазині Ви зможете купити потрібну сумку, клатч або рюкзак з натуральної шкіри, підібрати ремінь і гаманець. Ми дуже цінуємо індивідуальність і вважаємо, що шкіряні аксесуари - це основа, завдяки якій кожен може створити свій стиль. Саме тому ми пропонуємо наймодніші та популярні моделі на будь-який смак. Для нас дуже важливо, щоб кожен з Вас, вибравши сумку або аксесуари від Sumochka, міг розповісти свою власну історію.

© 2021 Sumochka.in.ua. Всі права захищені