Ремінь жіночий шкіряний 25304 Pellagio
Ремінь жіночий шкіряний 25304 Розгорнути
Ремінь жіночий шкіряний 25304
Ремінь жіночий шкіряний 25304 Ремінь жіночий шкіряний 25304 Ремінь жіночий шкіряний 25304 Ремінь жіночий шкіряний 25304

Ремінь жіночий шкіряний 25304

Pellagio Pellagio

Витончений жіночий ремінь з натуральної шкіри. Фурнітура - срібло. Натуральна шкіра наппа в чорному кольорі. Зворотний бік ременя виконаний з більш тонкої коричневої шкіри. У поєднанні зі сріблястою овальною пряжкою виходить гармонійний дизайн, який ідеально впишеться в  будь-який модний ансамбль. Виробництво Україна.

Ширина 2,3 см.

Довжина регулюється. Максимальна довжина 125 см.

Детальніше

Наразі товар відсутній

  • Чорний

355 грн

Купити ремінь!

Ремінь від Pellagio - це знак якості, міцності, надійності, комфорту. Цей вишуканий шкіряний ремінь привнесе стильний шик в образ, навіть якщо буде видно тільки одна пряжка.

Шкіряний ремінь - це безсумнівно важливий аксесуар, за допомогою якого можна вигідно перетворити свій образ за кілька секунд! Неможливо створити ідеальний образ без правильно підібраних аксесуарів - саме вони задають тон, надаючи Вашому стилю оригінальості та неповторності. Варто тільки підібрати до вбрання ремінь - і Ваш образ заграє новими нотками.
Купити ремінь натуральної шкіри, інтернет магазин аксесуарів, жіноча шкіряна сумка
Стиль Casual
Матеріал Натуральна шкіра
Належність Жінкам
Pellagio

Український виробник представляє колекції чоловічих і жіночих шкіряних ременів. Весь асортимент вигтовляється тільки з натуральної шкіри провідних виробників Туреччини і України. Висока якість полотна і фурнітури гарантує довгий термін служби.
© 2021 Sumochka.in.ua. Всі права захищені