Ремінь жіночий шкіряний 2008 Pellagio
Ремінь жіночий шкіряний 2008 Розгорнути
Ремінь жіночий шкіряний 2008

Ремінь жіночий шкіряний 2008

Pellagio Pellagio

Тонкий жіночий ремінець з натуральної шкіри рудого кольору. Фурнітура - срібло. Практичний і яскравий ремінь підійде до будь-яких джинсів або штанів. Цей ремінь можна комбінувати також з легкою сукнею або спідницею. Виробництво Україна.

Ширина 1.6 см.

Довжина регулюється. Максимальна довжина 110 см.

Звертаємо Вашу увагу, що відтінок кольору на моніторі може відрізнятися, що пов'язано з неточною передачею кольору монітором.

Детальніше

Наразі товар відсутній

  • Рудий

316 грн

Купити ремінь!

Ремінь від Pellagio - це знак якості, міцності, надійності, комфорту. Шкіряний ремінь рудого кольору допоможе правильно розставити акценти та зробити навіть найпростіший наряд чарівним!

Шкіряний ремінь - це безсумнівно важливий аксесуар, за допомогою якого можна вигідно перетворити свій образ за кілька секунд! Неможливо створити ідеальний образ без правильно підібраних аксесуарів - саме вони задають тон, надаючи Вашому стилю оригінальості та неповторності. Варто тільки підібрати до вбрання ремінь - і Ваш образ заграє новими нотками.
Купити ремінь натуральної шкіри, інтернет магазин сумок, жіноча шкіряна сумка
Стиль Casual
Матеріал Натуральна шкіра
Належність Жінкам
Pellagio

Український виробник представляє колекції чоловічих і жіночих шкіряних ременів. Весь асортимент вигтовляється тільки з натуральної шкіри провідних виробників Туреччини і України. Висока якість полотна і фурнітури гарантує довгий термін служби.
© 2021 Sumochka.in.ua. Всі права захищені