Ремінь жіночий шкіряний 5010 Pellagio
Ремінь жіночий шкіряний 5010 Розгорнути
Ремінь жіночий шкіряний 5010

Ремінь жіночий шкіряний 5010

Pellagio Pellagio

Тонкий жіночий ремінець з натуральної шкіри синього кольору. Фурнітура - срібло. Це яскравий акцент і завершальний штрих модного образу. Виробництво Україна.

Ширина 1.6 см.

Довжина регулюється. Максимальна довжина 110 см.

Звертаємо Вашу увагу, що відтінок кольору на моніторі може відрізнятися, що пов'язано з неточною передачею кольору монітором.

Детальніше

Наразі товар відсутній

  • Синій

275 грн

Купити ремінь!

Ремінь від Pellagio - це знак якості, міцності, надійності, комфорту. Дана модель ременя буде мати гарний вигляд як з спідницею з деніму, плісе, так і суворою офісною спідницею, як з джинсами, так і з класичними або ж звуженими до низу штанами, з сукнею міні або міді. Вирішувати Вам, який образ приміряти сьогодні.

Шкіряний ремінь - це безсумнівно важливий аксесуар, за допомогою якого можна вигідно перетворити свій образ за кілька секунд! Неможливо створити ідеальний образ без правильно підібраних аксесуарів - саме вони задають тон, надаючи Вашому стилю оригінальості та неповторності. Варто тільки підібрати до вбрання ремінь - і Ваш образ заграє новими нотками.
Купити ремінь натуральної шкіри, інтернет магазин сумок, жіночий шкіряний ремінь
Стиль Casual
Матеріал Натуральна шкіра
Належність Жінкам
Pellagio

Український виробник представляє колекції чоловічих і жіночих шкіряних ременів. Весь асортимент вигтовляється тільки з натуральної шкіри провідних виробників Туреччини і України. Висока якість полотна і фурнітури гарантує довгий термін служби.
© 2021 Sumochka.in.ua. Всі права захищені