Жіноча шкіряна сумка eleganza
Розпродаж! Жіноча шкіряна сумка eleganza Розгорнути
Жіноча шкіряна сумка eleganza
Жіноча шкіряна сумка eleganza Жіноча шкіряна сумка eleganza Жіноча шкіряна сумка eleganza Жіноча шкіряна сумка eleganza

Жіноча шкіряна сумка eleganza

Poolparty Poolparty

Розмір - 38*35*10 

Сумка закривається на магнітну кнопку. Одне відділення, є внутрішня кишеня на блискавці. Висота ручок - 22см. Висота сумки з ручками 60см. Особливості: сумка має м'яку конструкцію, без підкладки. З такою сумкою Вам не захочеться розлучатися ні вдень, ні ввечері.

Детальніше

Наразі товар відсутній

  • Чорний

1 296 грн

1 620 грн

-20%

Шкіряна сумка

Шкіряна сумка від українського виробника. Найпопулярніші сьогодні безпідкладкові моделі сумок. Модна сумочка з натуральної шкіри без підкладки, що не залишає ніяких сумнівів в якості використовуваного матеріалу. Слід підкреслити особливу практичність моделі - в цій сумці знайдеться достатньо місця для найнеобхіднішого і підійде і для носіння кожен день, і для спеціальних заходів. Дана модель сумки - це гармонія стилю, краси та зручності.Купити сумку натуральна шкіра, жіноча шкіряна сумка, інтернет магазин сумок Sumochka
Стиль Casual
Розмір (в*ш*г) 38*35*10
Матеріал Натуральна шкіра
Основна ручка Вшиті ручки
Підкладка Без підкладки
Належність Жінкам
Poolparty український виробник сумок і аксесуарів. Це бренд для жінок, які віддають перевагу модним, сучасним і якісним сумк.ам Це не просто сумки, а спосіб життя! Стильна шкіряна жіноча сумка - прекрасне завершення будь-якого образу.
© 2021 Sumochka.in.ua. Всі права захищені